Sběratelské potřeby Leuchtturm

Vážení zákazníci,

během měsíce února a března jsme výrazně rozšířili náš sortiment v kategorii SBĚRATELSTVÍ. Přidali jsme stovky nových produktů od výrobce Leuchtturm, německé firmy založené roku 1917, která nabízí prakticky všechny potřeby pro sběratele, které může při ukládání své sbírky potřebovat.

Filatelie

Doplnili jsme naší nabídku o další zásobníky na známky, např. Album na známky LEDER, A4, 64 černých stran. Luxusní zásobníky z pravé kůže pro bezpečné uložení Vašich poštovních známek. Pokud máte ve své sbírce celé archy, můžete využít např. alba na archy BOGA.

Další možností jak ukládat Vaše známky, jsou alba na albové listy. Těch jsme přidali na naše stránky opravdu spoustu, vybírat můžete např. mezi alby GRANDE, EXCELENT, PERFECT, OPTIMA, VARIO. Samozřejmě k nim lze dokoupit také vhodné albové listy. Díky těmto albovým systémům si můžete sestavit Vaší sbírku přesně dle Vašich představ!

Pro dokonalou ochranu Vašich poštovních známek jistě využijete tzv, hawidky (pošetky). Vybírat můžete v nejrůznějších velikostech mezi černými či průhlednými. K nim můžete také nakoupit např. houbičku k navlhčení hawidek, lepidlo na hawidky nebo řezačku na hawidky.

Dále můžete vybírat z velkého množství příslušenství, které se Vám při zpracování Vaší filatelistické sbírky může velmi hodit: lupy, pinzety, filatelistické nálepky, misky na průsvitky, detektor průsvitek a mnoho dalšího!

Filokartie

Pro všechny sběratele pohlednic jsme přidali několik zásobníků na pohledy. Stejně jako sběratelé známek mohou i filokartisté využít albových systému. Stačí vybrat požadované album na albové listy, najít odpovídající albové listy (využít můžete filtry na stránce a zobrazit si listy pouze pro konkrétní albové systémy) a okamžitě můžete sestavit album přesně dle velikosti Vašich pohlednic!

Numismatika

I všem sběratelům mincí jsme přidali klasické zásobníky na mince s všitými listy. Stejně tak ale můžete vybírat z albových systémů a vytvořit si ideální album na mince. Jak vybrat to správné album jsme se pokusili poradit v tomto článku.

Pro dokonalou ochranu Vašich mincí mohou posloužit bublinky na mince nebo rámečky na mince. Využít můžete samozřejmě také spoustu dalšího příslušenství, které využije každý poctivý numismatik, např. pinzety, mikroskopy, čistící prostředky na mince, hadříky, posuvná měřítka nebo digitální váhy a mnoho dalšího.

Pokud nejste příznivcem ukládání mincí do alb, nabízíme nyní spoustu dalších možností, jak Vaše mince uschovávat: etue na mince, boxy na mince, plata na mince, kazety na mince nebo skříňky a kufry na mince.

Notafilie

Také pro sběratele bankovek došlo k rozšíření sortimentu. Stejně jako u numismatiky, byly přidány nové zásobníky s již všitými listy a také zde je možnost sestavit si vlastní album na míru díky albovým deskám na albové listy. Radám a tipům, jak vybrat správné album na bankovky, jsme se věnovali v článku zde.

Samozřejmě i pro příznivce notafilie je připraven široký výběr příslušenství, využijte např. lupy, mikroskopyUV testery nebo ochranné fólie na bankovky.

Další sběratelská odvětví

Existuje spousta dalších zajímavých sběratelských odvětví. Klasickým odvětvím je např. sbírka FDC (obálek prvního dne). Tomuto odvětví je věnována kategorie Zásobníky na FDC. I zde samozřejmě můžete využít albových desek a sestavit vlastní album pomocí albových listů.

Pokud však patříte mezi sběratele těch méně tradičních odvětví, na našich stránkách naleznete různá alba a boxy i pro ně! Prohlédnout si tento sortiment můžete v kategorii Speciální alba a rámečky. Najdete zde např. Album na vstupenky, Album na autogramy, Album na pivní tácky, Album na geocoiny, Album na odznáčky nebo boxy na minerály či figurky z vajíček s překvapením.