Návrat do školy

Konečně se děti vracejí zpátky do školy.  Alespoň tedy žáci na prvním stupni základních škol. V pondělí 12.4. se konečně uvidí se svými spolužáky ve školních lavicích.  Potřebujete doplnit školní potřeby Vašeho školáka? Pak jste tady správně!

V kategorii ŠKOLNÍ POTŘEBY naleznete prakticky vše. Prohlédněte si náš široký výběr školních per včetně oblíbených gumovacích per Pilot, dále štětcekružítkagumy, sešitytužky a mnoho jiných školních potřeb.

Pero Pilot FriXion Ball 2064 0,7 sv.modrý - Gumovací pera | VIKPAP GROUP  s.r.o. Tužka 1831 2B Triograph

Mezi batohy můžete vybírat ze čtyř značek - BAGMASTER, BELMIL, WALKER a TOPGAL, ty např. nabízíme s oblíbeným motivem Minecraft. U batohů Topgal navíc neplatíte dopravu a dostanete zdarma dárek (Gumovací pero FLEXI ABRA se 4 náplněmi).

Batohy s motivem Minecraft

K batohům můžete přihodit také penál nebo etue. Zakoupit lze také cenově zvýhodněné sety, které nabízíme ve třech variantách: SMALL (batoh a pouzdro), MEDIUM (batoh, pouzdro a pytlík na přezůvky) nebo LARGE (batoh, pouzdro, pytlík na přezůvky a pláštěnka na batoh).

media

V kategorii ŠKOLNÍ DOPLŃKY můžete Vašemu dítěti doplnit školní výbavu např. o kapsáře na lavici, láhve na pití, zástěrky do výtvarné výchovy nebo pytlíky na obuv.